Рейтинг надійності будівництва

Рейтинг надійності будівництва є важливим орієнтиром для потенційних інвесторів, покупців нерухомості, керуючись яким вони можуть здійснити вибір об'єкта будівництва.

Доцільність наявності рейтингу надійності будівництва
Замовникам Рейтинг надійності будівництва дозволяє виділити собі серед інших учасників ринку, продемонструвати переваги будівельного проекту в порівнянні з іншими об'єктами на ринку, а також надати таку інформацію в прийнятному для сприйняття потенційними інвесторами вигляді.

Рейтингова процедура
Рейтинг надійності будівництва визначається відповідно до Процедури рейтингування і Методик, розроблених IBI-Rating. Аналітична група, керуючись перерахованими вище документами, проводить повномасштабне дослідження якісних і кількісних показників надійності будівництва, за результатами чого готується Рейтинговий звіт і визначаються ключові фактори, що впливають на рівень Рейтингу надійності будівництва.
 
Рейтинговий продукт
Рейтинговий звіт - це основний документ, який надається на розгляд членам Рейтингового комітету (колегіальний орган) для прийняття рішення про визначення Рейтингу надійності будівництва. Надалі Рейтинговий звіт, а також Рішення рейтингового комітету, передаються Замовнику. Крім цього, Замовнику надається Сертифікат з рівнем Рейтингу надійності будівництва та Інформаційний логотип, які Замовник може використовувати в маркетингових цілях - для розміщення на сайті Замовника, на інформаційних порталах, а також у презентаційних матеріалах.
 
Підтримка рейтингу
З метою забезпечення актуальності Рейтингу надійності будівництва IBI-Rating наступного дня після його визначення починає процедуру моніторингу діяльності Замовника, періодично оновлюючи результати визначеного раніше рейтингу. Плановий перегляд рейтингу відбувається раз на квартал. Така процедура моніторингу дозволяє користувачам Рейтингу надійності будівництва залишатися обізнаними щодо стану справ у Замовника рейтингу.
 
Інформаційний супровід
Протягом усього періоду моніторингу Рейтингу надійності будівництва IBI-Rating здійснює інформаційний супровід рейтингу, що сприяє створенню і підтримці ділової репутації Замовника і дозволяє вести комунікацію з потенційними інвесторами.
Замовлення послуги
captcha refresh
* - відмічені поля, обов'язкові для заповнення