Друк

Опубліковано оновлений інвестиційний паспорт Одеси

03.08.2018
Згідно з дослідженнями ООН, починаючи з 2008 року половина жителів Землі живе в містах. Муніципалітети змушені запекло конкурувати за ресурси. Виграє той, хто знаходить своє місце в новому світі. Інвестиційний паспорт - інструмент, який дозволяє донести до бізнес-спільноти інформацію про потенціал території та готовність міста до реалізації нових проектів і співпраці. Багато муніципалітетів та регіонів за кордоном уже давно й успішно використовують цей інструмент, Одеса - в їх числі.

Уперше інвестиційний паспорт Одеси був розроблений в 2016 році. З тих пір інформація в ньому актуалізувалася щорічно, зараз документ оформлений з урахуванням останніх тенденцій в європейському дизайні й наповнений інтерактивними посиланнями. У Інвестиційному паспорті зібрана і структурована інформація про: конкурентні переваги та стратегії розвитку міста, туристичний, природно-географічний та трудовий потенціал, територіальний устрій, промисловість, транспортну інфраструктуру, інвестиційну політику, екологію та інші дані, необхідні для ведення бізнесу. Якщо потенційний інвестор бажає отримати більш детальну інформацію, в тій чи іншій сфері, він з легкістю може скористатися інтерактивними посиланнями і QR-кодами. Завдяки інфографіці такий масив інформації легко сприймається. Таким чином, потенційний інвестор зможе за 15 хвилин ознайомиться з потенціалом міста. Брошура складена українською та англійською мовами і орієнтована на українських та іноземних інвесторів. Зараз документ у відкритому доступі опубліковано на сайтах Одеської міської ради, агентства Одеса 5Т і рейтингового агентства IBI-Rating.


Як зазначила, заступник міського голови, директор департаменту фінансів Одеської міської ради, Світлана Бедрега: «Одеса продовжує доводити статус привабливого міста для ведення бізнесу. У 2018 року рейтинг інвестиційної привабливості міста був підтверджений на рівні invA+ (висока інвестиційна привабливість). У місті інвестори можуть розраховувати на прості і зрозумілі правила запуску і реалізації бізнес-проектів, різноманітність каналів збуту, а також на зростаючий споживчий попит». Світлана Бедрега підкреслила, що будь-який інвестор знайде для себе всі ресурси і можливості, необхідні для локалізації бізнесу в Одесі.


«У міста є ряд конкурентних переваг, обумовлених тим, що Одеса - це мегаполіс, центр великої агломерації, порт» - зазначив Дмитро Задесенець, директор муніципального департаменту рейтингового агентства IBI-Rating. - Це місто з розвиненою транспортною, соціальною, інформаційною інфраструктурою, кваліфікованими трудовими ресурсами, ємним ринком збуту».

Нагадаємо про те, що в місті щорічно проходить Міжнародний інвестиційний форум Одеса 5Т. Захід збирає на своєму майданчику близько 500 учасників, включаючи авторитетних політиків, світових та вітчизняних бізнес лідерів, керівників інвестиційних корпорацій, фінансових інститутів і міжнародних організацій. Цього року форум Одеса 5Т відбудеться на початку жовтня.

Інвестиційний паспорт Одеси

За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua