Друк

Інвестиційний паспорт Одеси 2017

21.08.2017
За багатьма економічними і соціальними показниками Одеса займає провідні позиції порівняно з іншими містами України. Для того, щоб досягти таких результатів міською владою протягом багатьох років здійснювалась системна робота щодо поліпшення інвестиційної привабливості міста і умов ведення бізнесу в ньому. Крім інших механізмів задля залучення капіталу, місто активно використовує такі інструменти комунікації з бізнес середовищем, як кредитний рейтинг і рейтинг інвестиційної привабливості. Також, був створений інвестиційний паспорт Одеси. Його розробкою займалося рейтингове агентство IBI-Rating. Перша версія інвестиційного паспорта була підготовлена і презентована рік тому, а в поточному році документ був актуалізований. Адже в Одесі з'явилися нові виробничі потужності, та й сама робота з інвесторами стала більш відкритою і прозорою. Всі ці зміни було необхідно відобразити в документі.
По суті інвестиційний паспорт ? це путівник для інвестора, в якому детально описані економічні показники, рівень соціального розвитку, інфраструктура, природно-географічні характеристики, а також відомості про туристичний потенціал і бюджетні можливості. Документ був випущений в форматі брошури, де в текстово-графічній формі викладена інформація, яка може зацікавити потенційних інвесторів, включаючи проекти, запропоновані інвесторам для реалізації.

Варто зазначити, що інвестиційний паспорт напрацьований трьома мовами: українською, російською та англійською, і орієнтований на залучення як вітчизняних, так й іноземних інвестицій.

Інвестиційний паспорт знаходиться у відкритому доступі на сайті агентства IBI-Rating.

Інвестиційний паспорт міста Одеси 2017 (українська мова) Investment Passport of Odessa city 2017 (english version) Инвестиционный паспорт города Одессы 2017 (русский язык)

Муніципальний департамент

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
e-mail: a.kutuzova (at) ibi.com.ua
тел.: +380 (44) 362 90 84, вн. 111;
моб. тел.: +380 50 308 88 20