Друк

В рамках форуму «Тернопільщина Invest-2018» відбулась презентація Інвестиційного паспорту Тернополя

01.06.2018
24 травня 2018 року у Збаразькому замку відбувся міжнародній Інвестиційній форум «Тернопільщина Invest-2018». Мета проведення заходу — презентація можливостей та обговорення перспектив розвитку провідних галузей економіки Тернопільської області та м. Тернополя.

Робота здійснювалась за п’ятьма напрямками. В рамках спеціалізованої секції «Тернопіль — інвестиційний» за участі керівників профільних управлінь Тернопільської міської ради та представника рейтингового агентства IBI-Rating відбулась презентація оновленого Інвестиційного паспорту Тернополя.

Документ був розроблений фахівцями рейтингового агентства IBI-Rating. На сторінках паспорту у формі тез та інфографіки представлені загальні дані про місто, особливості соціально-економічного розвитку, структура та обсяги залучених інвестицій, стан модернізації міської інфраструктури, інвестиційні проекти та інше. Документ напрацьований українською та англійською мовами.

За словами Начальника управління економіки, промисловості та праці Тетяни Корчак: «Тернопільська міська рада значну увагу приділяє саме поліпшенню інвестиційного клімату, інформованості бізнесу та створенню проектів, які приваблять інвесторів, серед яких – створення Інвестиційного парку «Тернопіль».

У своїй доповіді «Інвестиційний потенціал м. Тернопіль», Директор муніципального департаменту рейтингового агентства IBI-Rating, Дмитро Задесенець підсумував: «Тернопіль провів вагому роботу із створення привабливого ділового клімату та побудови ефективної системи управління містом. Тернопіль є інвестиційно привабливим та має багато проектів, які можуть стати цікавими для іноземців».

Ознайомитися з Інвестиційним паспортом Тернополя можна на сайті агентства IBI-Rating та на офіційному сайті Тернопільської міської ради в розділі «Економіка».

Загалом у роботі Форуму взяли участь понад 500 гостей. З них 200 – представники іноземних країн. Зокрема, на захід приїхали понад 30 іноземних делегацій, у тому числі представники дипломатичних установ. Організаторами Форуму виступили Тернопільська обласна державна адміністрація та Тернопільська міська рада. Детальніше про Форум «Тернопільщина Invest-2018» можна дізнатися на офіційному сайті - www.te-invest.com.


Інвестиційний паспорт Тернополя


 
Муніципальний департамент:
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua