Друк

Опубліковано оновлений інвестиційний паспорт Кам‘янець-Подільської міської територіальної громади

02.11.2023
Інвестиційний паспорт розроблений Кам’янець-Подільською міською радою в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Документ було розроблено спільно з експертами Рейтингового агентства IBI-Rating з урахуванням кращих європейських практик. Інвестиційний паспорт дає можливість презентувати інвестиційний потенціал Кам‘янець-Подільської міської територіальної громади і стане ефективним інструментом для налагодження ділових контактів з потенційними інвесторами. Крім загальних відомостей про Громаду і показників розвитку економіки у виданні зібрано і структуровано інформацію про: інвестиційні можливості, конкурентні переваги, транспортне сполучення, кадровий потенціал, податки, інвестиційні пропозиції, соціально-культурний розвиток громади та ін.

Інформація у паспорті структурована таким чином, щоб інвестору було легше оцінити переваги і потенціал Кам‘янець-Подільської громади. Великі обсяги інформації у паспорті представлені за допомогою інфографіки, що дає можливість наочно показати співвідношення фактів, а також швидше ознайомитися зі змістом. Отримати більш детальну інформацію, у тій чи іншій сфері, можна за допомогою переходу на URL-адреси за допомогою сканування QR-кодів (або перейшовши за посиланням в інтерактивній версії документу). Таким чином, за декілька хвилин потенційний інвестор зможе навіть заочно познайомитися з Кам‘янець-Подільською міською територіальною громадою.

Брошура складена українською та англійською мовами і орієнтована на вітчизняних і зарубіжних інвесторів. Наразі документ знаходиться у відкритому доступі на сайтах Кам‘янець-Подільської міської ради та рейтингового агентства IBI-Rating.

Інвестиційний паспорт Кам‘янець-Подільської міської територіальної громади


За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua