Друк

IBI-Rating визначило та оновило кредитні рейтинги облігацій ТОВ «РУШ»

12.04.2018
IBI-Rating повідомляє про визначення довгострокового кредитного рейтингу випуску відсоткових незабезпечених облігацій ТОВ «РУШ» серій E, F (номінальний обсяг випуску 200 млн грн з погашенням у 2021 році) на рівні uaA, прогноз «стабільний».

Метою випуску облігацій визначено: фінансування розвитку мережі «лінія магазинів EVA»; фінансування інвестиційних та поточних витрат пов’язаних з розвитком ІТ інфраструктури та ІТ проектів Емітента; фінансування розвитку інтернет-магазину, придбання товарів. Додатковим механізмом захисту інтересів покупців облігацій є наявність ковенант.

ТОВ «РУШ» займає провідні позиції на українському ринку «drogerie» за показниками роздрібного товарообігу, сумарної торгівельної площі та кількості магазинів. «Лінія магазинів EVA», яку представляє Емітент, активно розвивається – за 2015-2017 рр. мережа розширилася у 2,7 рази – до 610 магазинів в усіх регіонах України.

Динамічний розвиток торгівельної мережі зумовив суттєве зростання фінансових результатів ТОВ «РУШ». Чистий дохід за 2017 рік зріс, порівняно з попереднім роком, на 36% – до 6 600,1 млн грн, а чистий прибуток склав 243,5 млн грн (+15%). Рівень боргового навантаження Емітента за результатами 2017 року оцінюється як невисокий – співвідношення чистого боргу та показника EBITDA склало 0,3х. Очікується прийнятний рівень боргового навантаження з урахуванням повного розміщення випуску облігацій.

Довгостроковий кредитний рейтинг відсоткових незабезпечених облігацій ТОВ «РУШ» серії D підтверджено на рівні uaBBB+, прогноз «стабільний».

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «РУШ», в тому числі: фінансова звітність за 2015-2017 рр., параметри випусків облігацій серії D та серій E, F, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративный департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua