Друк

IBI-Rating визначило кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «МХ КОНСАЛТИНГ»

03.04.2020
IBI-Rating повідомляє про визначення довгострокового кредитного рейтингу випуску іменних відсоткових звичайних (незабезпечених) облігацій ТОВ «МХ КОНСАЛТИНГ» серії A на рівні uaBBB-, прогноз «стабільний».

Рішення про емісію зазначених цінних паперів номінальною вартістю 60 000 тис. грн прийнято у листопаді 2019 року. Залучене фінансування буде спрямовано на придбання високоліквідних об’єктів житлової нерухомості, капітальний ремонт та перепланування існуючих об’єктів нежитлової нерухомості, проведення робіт та надання широкого спектру послуг з метою покращення якості по операційному управлінню об’єктами нерухомого майна нежитлового призначення. Емісію облігацій здійснено серед заздалегідь визначеного кола осіб без публічної пропозиції. Погашення облігацій відбудеться у січні-лютому 2030 року.

Емітентом укладено договір добровільного страхування відповідальності перед третіми особами, предметом якого є майнові інтереси, пов’язані з обов’язком відшкодувати заподіяну шкоду третім особам та/або майну третіх осіб. Страховим ризиком є виникнення відповідальності відповідно до чинного законодавства за нанесення шкоди майну третіх осіб внаслідок невиконання обов’язків по виплаті купонного доходу або погашення за облігаціями.

У власності ТОВ «МХ КОНСАЛТИНГ» знаходиться інвестиційна нерухомість залишковою балансовою вартістю 41 929,3 тис. грн. Інвестиційна нерухомість диверсифікована за видами нерухомості та містами розташування. Чистий дохід ТОВ «МХ КОНСАЛТИНГ», що формується за рахунок здачі в оренду інвестиційної нерухомості, протягом 2017-2019 рр. демонстрував зростаючу динаміку і за 2019 рік склав 978 тис. грн (+1,6%). Прибуток від операційної діяльності збільшився до 277 тис. грн (+67,9%). За підсумками 2017-2019 рр. діяльність була прибутковою, чистий прибуток за 2019 рік склав 13 тис. грн.

На 31.12.2019 р. боргові зобов’язання за позикою та фінансовим кредитом становили 6 752 тис. грн (включаючи тіло та нараховані відсотки). За результатами розміщення відсоткових облігацій очікується суттєве зростання обсягу боргу та посилення боргового навантаження на Емітента.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «МХ КОНСАЛТИНГ», в тому числі: фінансова звітність за 2017-2019 рр., довідкова інформація про діяльність підприємства, параметри випуску облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, очікування Рейтингового агентства IBI Rating, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua