Друк

IBI-Rating визначило кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «АВЕРС-ГРУП»

20.11.2018
IBI-Rating повідомляє про визначення довгострокового кредитного рейтингу випуску цільових звичайних (незабезпечених) облігацій ТОВ «АВЕРС-ГРУП» серій A-M на рівні uaBBB-, прогноз «стабільний». Зазначені цінні папери випущені з метою фінансування будівництва 19-поверхового житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями за будівельною адресою: м. Дніпро, Соборний район, вул. Шевченка, будинок 51 (ЖК «Катеринославський І»). 

Будівництво житлового комплексу ведеться за наявності повного пакету дозвільної документації в центральній частині міста, що має сприяти підвищеному попиту на нерухомість та знижувати ризики недофінансування проекту. Емітент входить до групи компаній «АЛЕФ» - одного з провідних учасників ринку нерухомості м. Дніпро. Девелопер та генеральний підрядник проекту мають досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів.

За даними Емітента, на початок листопаду 2018 року будівельна готовність ЖК «Катеринославський І» у м. Дніпро, для фінансування якого випущено цільові облігації серій A-M, становить 40%. Завершення будівництва заплановано на IV квартал 2019 року, тоді як період погашення облігацій припадає на 30.12.2020-30.12.2021 рр., що свідчить про значний запас часу для погашення цінних паперів.

Варто зазначити, що на дату визначення кредитного рейтингу Емітент виступає у якості відповідача у судовій справі, результат розгляду якої може позначитися на реалізації будівельного проекту і, відповідно, ускладнити виконання зобов’язань за цільовими облігаціями. Справа знаходиться на розгляду в касаційному суді, попередніми судовими інстанціями прийнято рішення про відмовлення у задоволенні позову позивача.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «АВЕРС-ГРУП», в тому числі: фінансова звітність за 2015-2017 рр. та 9 міс. 2018 року, довідкова інформація про діяльність підприємства, параметри випуску облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, очікування Рейтингового агентства IBI Rating, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua