Друк

IBI-Rating призупинило кредитний рейтинг ПАТ «ПРОМИСЛОВО-ФІНАНСОВИЙ БАНК» у зв’язку з реорганізацією установи (відкликанням банківської ліцензії без припинення юридичної особи)

27.12.2017
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про призупинення кредитного рейтингу ПАТ «ПФБ» у зв’язку із добровільним припиненням установою банківської діяльності без припинення юридичної особи. Рейтинг надійності банківських вкладів відкликано.

Рішення про відкликання банківської ліцензії ПАТ «ПФБ» (№829-рш) було прийнято Національним банком України 26.12.2017 р. після повного виконання ПАТ «ПФБ» зобов’язань перед вкладниками.

За даними, що є у розпорядженні Рейтингового агентства, наразі проведено перереєстрацію юридичної особи в ПрАТ «ФК «ПФБ КРЕДИТ», та надалі основними напрямами її діяльності буде надання фінансових послуг (операції з факторингу, лізингу, надання кредитів).

Довідково:
11 вересня 2017 року довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «ПФБ» було підтверджено Рейтинговим агентством IBI-Rating на рівні «uaA–» зі зміною прогнозу зі «стабільного» на «у розвитку». Перегляд прогнозу зумовлений очікуваною реструктуризацією банківської установи за спрощеною процедурою відповідно до Постанови НБУ №48 від 08.06.2017 р. та ЗУ №1985-VIII від 23.03.2017 р. При цьому, за даними проміжної фінансової звітності, банк мав високі показники ліквідності і капіталізації, що дозволяло йому розрахуватись з вкладниками та іншими клієнтами без залучення додаткового фінансування.

Фінансовий департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Пресс-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua