Друк

IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг ПАТ «Банк 3/4» до рівня uaBBB+

13.06.2017
IBI-Rating повідомляє про підвищення кредитного рейтингу ПАТ «Банк 3/4» до рівня uaBBB+ зі зміною прогнозу на «стабільний». Рейтинг депозитів підвищено до рівня «4+» (висока надійність).

Підвищення рейтингів ПАТ «Банк 3/4» обумовлено високими показниками капіталізації, ліквідності та ефективності основної діяльності при збереженні незначного рівня проблемної заборгованості в структурі робочих активів. У той же час, Рейтингове агентство відзначає збереження концентрації кредитного портфеля в розрізі основних позичальників, а також ресурсної бази в розрізі ключових кредиторів. На рейтинги банківської установи також впливає збереження складної ситуації в економіці, що обмежує фінансові можливості населення і підприємств реального сектору та негативно впливає на рівень довіри до банківських установ.

ПАТ «Банк 3/4» працює на фінансовому ринку з 2008 року та на поточний момент відноситься до II групи банків за розміром активів відповідно до критеріїв розподілу банківських установ на 2017 рік. З 2010 року єдиним акціонером банку є Іщенко В.А. (Голова Правління). Наприкінці травня 2017 року було проведено державну реєстрацію нової редакції Статуту банку у зв’язку зі збільшенням статутного капіталу до розміру 403,2 млн. грн. за рахунок збільшення номінальної вартості акцій. Останнім часом установа розширила можливості залучення клієнтів, в тому числі за рахунок популяризації дистанційного обслуговування. Регіональна мережа представлена 5 діючими відділеннями. Банк активно розвиває мережу терміналів самообслуговування, а також картковий бізнес (у співпраці з МПС VISA). Прибуток Банку за підсумками 2016 року та 3 місяців 2017 року склав 56 млн. грн. та 6,6 млн. грн. відповідно.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «Банк 3/4», в тому числі: фінансова звітність за підсумками 2014-2016 рр. та 3 місяців 2017 року, планові показники діяльності, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент.
За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua