Друк

IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг ПАТ «Банк 3/4» до рівня uaA– зі «стабільним» прогнозом

30.03.2018
IBI-Rating повідомляє про підвищення кредитного рейтингу ПАТ «Банк ¾» до рівня uaA– зі зміною прогнозу на «стабільний». Рейтинг депозитів підтверджено на рівні «4+» (висока надійність).

Підвищення кредитного рейтингу ПАТ «Банк ¾» обумовлено покращенням основних показників діяльності банківської установи, високими показниками капіталізації, ліквідності та ефективності основної діяльності при збереженні незначного рівня проблемної заборгованості в структурі робочих активів. У той же час, Рейтингове агентство відзначає збереження концентрації кредитного портфеля, а також ресурсної бази в розрізі ключових контрагентів. На рейтинги банківської установи також впливає збереження складної ситуації в економіці, що обмежує фінансові можливості населення і підприємств реального сектору та негативно впливає на рівень довіри до банківських установ.


ПАТ «Банк ¾» працює на фінансовому ринку з 2008 року та відноситься до групи банків з приватним капіталом відповідно до критеріїв розподілу банків на групи. Єдиним акціонером банку виступає Іщенко В.А. (Голова Правління). Наприкінці травня 2017 року було проведено державну реєстрацію нової редакції Статуту банку у зв’язку зі збільшенням статутного капіталу до розміру 403,2 млн грн за рахунок збільшення номінальної вартості акцій. У свою чергу, регулятивний капітал банку станом на початок 2018 року складав майже 525 млн грн, відповідно, показники капіталізації відповідають вимогам чинного законодавства, у тому числі з урахуванням законодавчих вимог станом на 11.07.2022 р. Діяльність ПАТ «БАНК ¾» протягом останніх двох років була прибутковою, фінансовий результат за підсумками 2017 року склав майже 60 млн грн (56 млн грн – за підсумками 2016 року).

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «Банк ¾», в тому числі: фінансова звітність за підсумками 2015-2017 рр., планові показники діяльності, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua