Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «БАНК СІЧ» на рівні uaA–

21.06.2017
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «БАНК СІЧ» на рівні uaA- з прогнозом «стабільний».

ПАТ «БАНК СІЧ» працює на фінансовому ринку з 2011 року та на поточний момент відноситься до групи банків з приватним капіталом відповідно до критеріїв розподілу банків на групи на 2017 рік. Бенефіціарними власниками банківської установи є 2 фізичні особи (громадяни України). Керуючись стратегією активного розвитку, упродовж 2016 року та І кварталу поточного року банк нарощував власну присутність на ринку, розширивши свою регіональну мережу з 30 підрозділів (в 5 областях країни) до 59 діючих відділень (в 11 областях). Чистий прибуток установи за І квартал 2017 року склав 309 тис. грн. (за підсумками 2016 року – 816 тис. грн.).

Підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «БАНК СІЧ» обумовлено прийнятними показниками ліквідності, а також достатніми показниками капіталізації при збереженні підтримки з боку власників (наразі триває процес реєстрації збільшення статутного капіталу на суму майже 72 млн. грн.). Крім того, позитивний вплив на рівень рейтингу чинило поліпшення ринкових позицій банківської установи за рахунок розширення територіальної присутності та збільшення кількості клієнтів. У той же час, концентрація кредитного портфеля та депозитної бази банку в розрізі ключових клієнтів залишається суттєвою, що посилює чутливість ПАТ «БАНК СІЧ» до ризику ліквідності. На рейтинг банківської установи також впливає збереження складної ситуації в економіці, що обмежує фінансові можливості населення та підприємств реального сектору і негативно впливає на рівень довіри до банківських установ.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «БАНК СІЧ», в тому числі: фінансова звітність за підсумками 2014-2016 рр. та 3 місяців 2017 року, планові показники діяльності, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент.
За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua