Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «Банк 3/4» на рівні uaBBB+ з «позитивним прогнозом»

20.12.2017
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «Банк 3/4» на рівні uaBBB+ зі зміною прогнозу на «позитивний». Рейтинг депозитів підтверджено на рівні «4+» (висока надійність).

Підтвердження рейтингів ПАТ «Банк 3/4» та зміна прогнозу кредитного рейтингу на «позитивний» обумовлено покращенням основних показників діяльності банківської установи, високими показниками капіталізації, ліквідності та ефективності основної діяльності при збереженні незначного рівня проблемної заборгованості в структурі робочих активів. У той же час, Рейтингове агентство відзначає збереження концентрації кредитного портфеля, а також ресурсної бази в розрізі ключових контрагентів. На рейтинги банківської установи також впливає збереження складної ситуації в економіці, що обмежує фінансові можливості населення і підприємств реального сектору та негативно впливає на рівень довіри до банківських установ.

ПАТ «Банк 3/4» працює на фінансовому ринку з 2008 року та відноситься до групи банків з приватним капіталом відповідно до критеріїв розподілу банків на групи на 2017 рік. Єдиним акціонером банку виступає Іщенко В.А. (Голова Правління). Наприкінці травня 2017 року було проведено державну реєстрацію нової редакції Статуту банку у зв’язку зі збільшенням статутного капіталу до розміру 403,2 млн грн за рахунок збільшення номінальної вартості акцій. Регіональна мережа представлена 6 діючими відділеннями. Банк активно розвиває мережу терміналів самообслуговування, а також картковий бізнес (у співпраці з МПС VISA). Прибуток Банку за підсумками 9 місяців 2017 року склав 20,8 млн грн.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «Банк 3/4», в тому числі: фінансова звітність за підсумками 2014-2016 рр. та 9 місяців 2017 року, планові показники діяльності, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент
За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua