Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Південтрансавто» серій B-I на рівні uaCC

12.10.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій ТОВ «Південтрансавто» серій B-I на рівні uaCC, прогноз «стабільний».

Підтверджений рівень кредитного рейтингу боргового інструменту ТОВ «Південтрансавто» відображає збереження ключових факторів, що відмічалися Рейтинговим агентством раніше. Так, ринку нерухомості м. Одеси, в реалізацію проектів якого спрямовано кошти від розміщення облігацій, властива висока чутливість до економічної ситуації в країні. До того ж, низька активність господарської діяльності та мінімальний обсяг власного капіталу Емітента зумовлює виняткову залежність ТОВ «Південтрансавто» від зовнішніх джерел фінансування та високе боргове навантаження.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: покращення фінансових результатів Емітента за одночасного зростання ефективності діяльності; зниження залежності від позикового капіталу. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: невиконання боргових зобов’язань; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Південтрансавто», в тому числі: фінансова звітність за 2012-2014 рр., та 6 міс. 2015 року, інформація про випуск облігацій серій В-І, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua