Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Південтрансавто» на рівні uaCC

11.10.2017
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій ТОВ «Південтрансавто» серій B-I на рівні uaCC, прогноз «стабільний».

Низька активність господарської діяльності ТОВ «Південтрансавто» обумовлює мінімальний рівень доходів, а незначний обсяг власного капіталу зумовлює високу залежність Емітента від зовнішніх джерел фінансування. Кошти, отримані від розміщення облігацій, були спрямовані на фінансування проектів будівництва нерухомості м. Одеси.

Виконання зобов'язань за процентними облігаціями ТОВ «Південтрансавто» серій B-I забезпечено договорами поруки, укладеними з ТОВ «ДНІПРО-КАПІТАЛ», що знаходиться в стані припинення діяльності. IBI-Rating не приймало до уваги наявність забезпечення, як фактор, що впливає на рівень кредитного рейтингу облігацій.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Південтрансавто», в тому числі: фінансова звітність за 2014-2016 рр. та 6 міс. 2017 року, інформація про випуск облігацій серій В-І, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua