Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я» серій A-E на рівні uaA

10.03.2017
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я» серій A-E на рівні uaA з прогнозом «стабільний».

ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я» входить до числа найбільших вітчизняних виробників фармацевтичної продукції. Виробництво та реалізація лікарських засобів залежить від державного регулювання, насамперед, ліцензування діяльності.

За 9 міс. 2016 року чистий дохід Емітента збільшився, порівняно з аналогічним періодом попереднього року, на 16,5% - до 1 045,3 млн. грн. Вагому частину чистого доходу формує експортна виручка, що диверсифікує його ринки збуту та знижує чутливість до коливань валютних курсів. Чистий прибуток склав 40,5 млн. грн., проти 100,9 млн. грн. за 9 міс. 2015 року. Зниження прибутковості стало наслідком зростання собівартості реалізованої продукції, а також збільшення фінансових витрат внаслідок росту обсягу боргових зобов’язань. Розміщення відсоткових облігацій, що є об’єктом рейтунгування, а також отримання позики посилили боргове навантаження, яке, враховуючи довгостроковість зобов’язань, оцінюється як прийнятне.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я», в тому числі: фінансова звітність за 2013-2015 рр. та 9 міс. 2016 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я», інформація про випуск облігацій серій A-E, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua