Друк

IBI-Rating підтвердило кредитні рейтинги випусків цільових облігацій ТДВ «Житлобуд-2»

25.11.2019
Національне уповноважене рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитних рейтингів випусків іменних цільових забезпечених облігацій ТДВ «Житлобуд-2» серії J та серій K-N на рівні uaBBB, прогноз «стабільний».

Цільові облігації випущені з метою фінансування будівництва ЖК «Дует» - комплексу багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями культурно-побутового та торговельно-адміністративного призначення з підземним паркінгом за будівельною адресою: м. Харків, вул. Цілиноградська (в районі житлових будинків № 54-56). При погашенні власникам облігацій серії J будуть передані квартири в І черзі Комплексу, серії K – квартири в ІІ черзі, серії L – вбудовані приміщення громадського призначення, серії M – машино-місця підземного паркінгу, серії N – приміщення в будівлі громадського центру.

Будівництво І черги ЖК «Дует» розпочато у ІІІ кварталі 2014 року і в листопаді 2017 року вона була введена в експлуатацію. Будівництво ІІ черги розпочато у ІІ кварталі 2016 року, у грудні 2018 року ІІ чергу було введено в експлуатацію. Емітент має значний запас часу для погашення цільових облігацій.

ТДВ «Житлобуд-2» займає провідні позиції на ринку будівництва первинної нерухомості у м. Харкові. Компанія володіє власними виробничими будівельними потужностями.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТДВ «Житлобуд-2», в тому числі: фінансова звітність Емітента за 2016-2018 рр. та 9 міс. 2019 року, довідкова інформація про діяльність ТДВ «Житлобуд 2», інформація про випуски облігацій серії J та серій K-N, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua