Друк

IBI-Rating переглянуло прогнози кредитних рейтингів ПАТ «СБЕРБАНК» и АТ «БМ БАНК»

17.03.2017
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про внесення довгострокових кредитних рейтингів ПАТ «СБЕРБАНК» та АТ «БМ БАНК» до Контрольного списку з прогнозом «негативний». При цьому, кредитні рейтинги збережені на поточному рівні.

Внесення рейтингів до Контрольного списку зі зміною прогнозу пов’язане з введенням в дію Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» щодо українських банків з російським державним капіталом. У зв’язку з цим, Агентство не виключає, що ускладнення операцій між зазначеними банками та їх пов’язаними особами (включаючи своєчасне повернення міжбанківських позик материнським структурам) може вплинути на їх кредитоспроможність.

При цьому, згідно з даними оперативної звітності, банки володіють достатніми фінансовими ресурсами для виконання власних фінансових зобов’язань перед резидентами, а також платіжних доручень клієнтів.

Беручи до уваги достатні показники ліквідності та капіталізації зазначених банків, а також структуру їх активів і ресурсної бази, Агентство оцінює ризики для внутрішніх вкладників банків як помірні.

Рейтингове агентство продовжує уважно стежити за розвитком подій навколо банківських установ з державним російським капіталом у зв’язку з зазначеними вище подіями, а також діями контролюючих органів.

Інформацію про рівні рейтингів розміщено на офіційному сайті Рейтингового агентства http://ibi.com.ua.

Фінансовий департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Пресс-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84 press(at)ibi.com.ua