Друк

ІBI-Rating оновило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «РУШ» на рівні uaA+

06.10.2022
IBI-Rating повідомляє про оновлення довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій ТОВ «РУШ» серій G, H на рівні uaA+, з прогнозом «негативний». Кредитний рейтинг збережено у Контрольному списку.

Метою випуску облігацій серій G, H на загальну суму 500 млн грн визначено: здійснення капітальних та поточних ремонтів нових та існуючих магазинів, закупівлю торгівельного обладнання, закупівля техніки, придбання нематеріальних активів, закупівля охоронного обладнання, залучення та навчання персоналу.

ТОВ «РУШ» займає провідні позиції на українському ринку «drogerie» за показниками роздрібного товарообігу та кількості магазинів. Станом на кінець І півріччя 2022 року торговельна мережа компанії налічувала понад 950 магазинів в обласних центрах України і великих містах.

Наявність розвинутої торговельної мережі сприяє утриманню позитивного фінансового результату ТОВ «РУШ». Чистий дохід ТОВ «РУШ» за підсумками І півріччя 2022 року склав 7,1 млрд грн, що на 11% менше за результат аналогічного періоду минулого року. Підсумком діяльності за результатами І півріччя 2022 року став чистий прибуток у розмірі 46,3 млн грн. Відповідно нерозподілений прибуток Емітента станом на початок липня поточного року становив 2,6 млрд грн. Враховуючи фінансові результати діяльності Установи за січень-червень 2022 року та вагомий запас високоліквідних активів, рівень боргового навантаження ТОВ «РУШ» утримується на низькому рівні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «РУШ», в тому числі: фінансова звітність за 2019-2021 рр. та І півріччя 2022 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «РУШ», інформація про випуск облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Пресслужба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua