Друк

IBI-Rating оновило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я»

28.03.2019
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я» серій A-E на рівні uaA з прогнозом «стабільний».

Емітент облігацій входить до числа найбільших вітчизняних виробників фармацевтичної продукції. Виробництво та реалізація лікарських засобів залежить від державного регулювання, насамперед, ліцензування діяльності.

Чистий дохід ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я» за 2018 рік склав 1 565,4 млн грн. Частину чистого доходу формує експортна виручка, що диверсифікує ринки збуту та знижує чутливість до коливань валютних курсів. Діяльність Емітента прибуткова – чистий прибуток склав 7,8 млн грн. (нерозподілений прибуток на 31.12.2018 р. – 374,8 млн грн.). Власний капітал складає 46% у структурі джерел фінансування діяльності.

За результатами 2018 року обсяг чистого боргу ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я» збільшився, проте враховуючи довгостроковість переважної більшості зобов’язань, рівень боргового навантаження Емітента оцінюється як прийнятний.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я», в тому числі: фінансова звітність за 2016-2018 рр., довідкова інформація про діяльність ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я», інформація про випуск облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент 
За додатковою інформацією звертайтесь: 
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84 
press(at)ibi.com.ua