Друк

IBI-Rating оновило кредитний рейтинг дисконтних облігацій ТОВ «Град Інвест»

18.06.2020
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу дисконтних облігацій ТОВ «Град Інвест» серії А на рівні uaССС, прогноз змінено з «у розвитку» на «стабільний». Зміна прогнозу зумовлена відсутністю суттєвого впливу на діяльність Емітента обмежуючих заходів, введених урядом через погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та світі.

Відповідно до проспекту емісії, фінансові ресурси, залучені від розміщення облігацій, будуть направлені на розширення асортименту та збільшення обсягів продукції, розвиток потужностей та об’єктів виробництва, роботи з підвищення якості послуг, придбання цінних паперів підприємств України.

Активність господарської діяльності Емітента протягом аналізованого періоду залишалася низькою. За підсумками 2019 року чистий дохід знизився до 100 тис. грн. Через значний обсяг фінансових витрат отримано 214 766 тис. грн чистого збитку. Чистий дохід за 3 міс. 2020 року склав лише 38 тис. грн, проте за рахунок значного обсягу інших доходів та доходу з податку на прибуток, чистий прибуток склав 11 268 тис. грн. Значний обсяг непокритого збитку зумовлює від’ємне значення власного капіталу та виняткову залежність від позикового фінансування.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Град Інвест», в тому числі: фінансова звітність за 2017-2019 рр. та 3 міс. 2020 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «Град Інвест», параметри випуску облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua