Друк

IBI-Rating оновило кредитні рейтинги ТОВ «СК-АГРО» та його відсоткових облігацій

25.01.2018
Національне уповноважене рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів ТОВ «СК-АГРО» та його відсоткових облігацій серії С на рівні uaBBB+, прогноз «стабільний».

ТОВ «СК-АГРО» входить до складу Групи «АГРОТРЕЙД» і працює на вітчизняному ринку з 2006 року. Група є вертикально інтегрованим холдингом завершеного агропромислового циклу – виробництво, переробка, зберігання та торгівля сільськогосподарською продукцією. Для діяльності Емітента, як і інших сільськогосподарських підприємств, характерна сезонність та висока чутливість до впливу природно-кліматичних умов.

Відсоткові облігації серії С (250 млн грн) з погашенням у 2019 році випущено для фінансування посівної компанії та збору врожаю, придбання засобів захисту рослин, насіння, мінеральних добрив, паливно-мастильних матеріалів, батьківських форм насіннєвого матеріалу. Випуск облігацій забезпечено порукою компанії групи «АГРОТРЕЙД» – AGT CAPITAL MANAGEMENT LIMITED (Кіпр), що є вагомим позитивним фактором, який підтримує рівень кредитного рейтингу облігацій.

Чистий дохід ТОВ «СК-АГРО» за підсумками 9 міс. 2017 року склав 83 665 тис. грн, що на 75,3% більше, ніж за аналогічний період попереднього року. Прибуток від операційної діяльності становив 37 318 тис. грн. Результатом діяльності ТОВ «СК-АГРО» за 9 міс. 2017 року став чистий прибуток у розмірі 6 601 тис. грн, проти 325 тис. грн за аналогічний період попереднього року.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «СК-АГРО», в тому числі: фінансова звітність за 2014-2016 рр. та 9 міс. 2017 року, довідкова інформація про діяльність, інформація про випуск облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua