Друк

IBI-Rating оновило кредитні рейтинги облігацій ТОВ «РУШ»

01.10.2018
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу випуску відсоткових незабезпечених облігацій ТОВ «РУШ» серій E, F (номінальний обсяг випуску 200 млн грн з погашенням у 2021 році) на рівні uaA, прогноз «стабільний».
 
Метою випуску облігацій серій E, F визначено: фінансування розвитку мережі «лінія магазинів EVA»; фінансування інвестиційних та поточних витрат пов’язаних з розвитком ІТ інфраструктури та ІТ проектів Емітента; фінансування розвитку інтернет-магазину, придбання товарів. Додатковим механізмом захисту інтересів покупців облігацій є наявність ковенант.

ТОВ «РУШ» займає провідні позиції на українському ринку «drogerie» за показниками роздрібного товарообігу та кількості магазинів. «Лінія магазинів EVA», яку представляє Емітент, активно розвивається – за результатами січня-червня 2018 року кількість магазинів зросла на 89 од. (+14,6%) – до 699 магазинів в усіх регіонах України.

Динамічний розвиток торгівельної мережі сприяє суттєвому зростанню фінансових результатів ТОВ «РУШ». Чистий дохід за 6 міс. 2018 року зріс, порівняно з аналогічним періодом попереднього року, на 51,6% – до 4 317,1 млн грн, а чистий прибуток склав 173,4 млн грн (+84,5%). Рівень боргового навантаження Емітента на кінець червня 2018 року оцінюється як невисокий. Очікується прийнятний рівень боргового навантаження з урахуванням повного розміщення випуску облігацій.

Довгостроковий кредитний рейтинг відсоткових незабезпечених облігацій ТОВ «РУШ» серії D підтверджено на рівні uaBBB+, прогноз «стабільний».

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «РУШ», в тому числі: фінансова звітність за 2015-2017 рр. та 6 міс. 2018 року, параметри випусків облігацій серії D та серій E, F, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративный департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua