Друк

IBI-Rating і BCRA підписали меморандум про співпрацю

21.05.2018
Рейтингове агентство IBI-Rating підписало меморандум про взаєморозуміння і стратегічну співпрацю з європейським рейтинговим агентством BCRA.

Головними цілями укладеного меморандуму є: сприяння виходу західних компаній на український ринок, спрощення доступу вітчизняним компаніям до міжнародного капіталу і європейського ринку, подальше підвищення стандартів рейтингування, а також розширення спектру застосування кредитних рейтингів як якісного, незалежного і об'єктивного інструменту оцінки платоспроможності.

Згідно меморандуму, агентства планують вести спільну аналітичну роботу, реалізовувати спільні проекти, розвивати інформаційне співробітництво і сприяти взаємному визнанню рейтингів європейськими інвесторами і регуляторами.

Сторони будуть створювати, використовувати і розробляти загальну базу даних клієнтів і обмінюватися інформацією з будь-яких питань, що потребують технічної допомоги один одному на території Республіки Болгарія та України.Сторони зобов'язані забезпечувати безпеку і захист цих даних.

«Це єдине чинне двостороннє рейтингове партнерство в Україні. Для наших клієнтів це свого роду гарантія якості роботи IBI-Rating. Присвоєння рейтингів за національною шкалою поряд з міжнародною шкалою - визнаний у всьому світі еталон оцінки кредитного ризику, що сприяє підвищенню ефективності управління ризиками інвесторів», - заявив директор рейтингового агентства IBI-Rating, Олексій Амфітеатров.

Довідково:

IBI-Rating - українське уповноважена НКЦПФР рейтингове агентство, засноване в 2005 році, є найбільшим в Україні. IBI-Rating працює з муніципалітетами, фінансовими і нефінансовими корпораціями. Крім профільної діяльності - визначення рейтингів, також надає консалтингові послуги та проводить аналітичні дослідження різних галузей економіки.

BCRA - кредитно-рейтингове агентство - найбільше болгарське рейтингове агентство; засноване в 2002 році; BCRA набуло більш ніж десятирічний досвід присвоєння кредитних рейтингів і надання додаткових послуг різним приватним і державним організаціям, банкам, корпораціям, суверенам, муніципалітетам Європи і є одним з перших агентств, зареєстрованих відповідно до Регламенту (ЄС) № 1060/2009 Європейського парламенту і Ради Європи. Кредитні рейтинги, присвоєні BCRA, використовуються для цілей регулювання в ЄС.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua