Друк

Біла Церква вперше отримає кредитний рейтинг

18.04.2018
18 квітня Агентство стратегічного розвитку і мерія Білої Церкви підписали угоду з рейтинговим агентством IBI-Rating. Згідно умов договору, агентство IBI-Rating проведе повномасштабне дослідження за результатами якого присвоїть Білій Церкві кредитний рейтинг, а також рейтинг інвестиційної привабливості.
 
Аналітики агентства протягом місяця проаналізують показники соціально-економічного розвитку міста, бюджетного розвитку, рівня управлінської культури, стану економіки і розвитку інфраструктурного господарства. Керуючись отриманими результатами рейтинговий комітет прийме рішення про рівень рейтингів. Аналітичний звіт буде опубліковано на сайті IBI-Rating. Динаміка розвитку міста буде перебувати під постійним моніторингом, а планові дослідження проводитимуться раз на 6 місяців.

За словами міського голови Білої Церкви Геннадія Дикого, місцева влада постійно проводить роботу щодо поліпшення інвестиційного та ділового клімату. «Заручившись підтримкою громади, разом з Агентством стратегічного розвитку Білої Церкви ми вибудовуємо нову систему управління містом на всіх рівнях. Ми відкриті для інвесторів, тому готові пройти перевірку від «А до Я» і отримати об'єктивну оцінку від незалежного рейтингового агентства», - підкреслив Геннадій Дикий.
 
Кредитний рейтинг і рейтинг інвестиційної привабливості дозволять місту виділити себе серед інших муніципалітетів, продемонструвати рівень бізнес-культури, підвищити привабливість міста, провести передінвестиційну підготовку, надати ринку незалежний орієнтир його фінансової спроможності, а також створити і підтримувати імідж надійного позичальника.

«Позитивним є вже сам факт наявності у міста кредитного рейтингу, незалежно від його рівня. Оскільки це свідчить про прозорість роботи міської влади і викликає довіру інвесторів. А високий рівень рейтингу, ще й дозволить зайняти гроші за більш низькою відсотковою ставкою», - зазначив Олексій Амфітеатров директор рейтингового агентства IBI-Rating.

Нагадаємо, що в 2016 році була розроблена і прийнята стратегія розвитку Білої Церкви до 2025 року. Згідно з документом, в місті планується створити 7000 нових робочих місць, прийняти до 1 млн туристів і на 50% скоротити маятникову міграцію, а найголовніше - залучити $ 250 млн інвестицій.

За словами директора Агентства стратегічного розвитку Білої Церкви Олександра Прилуцького місто має величезний економічний потенціал. «У нас дійсно амбітні плани залучити кошти від інвесторів. Щоб досягти таких результатів, нам потрібно отримати кредитний рейтинг. Це як пропуск в світ «великих» інвестицій. Для досягнення поставлених цілей нам потрібен такий ключ як рейтингова оцінка», - резюмував Олександр Прилуцький.

Довідково:

IBI-Rating - №1 національне рейтингове агентство. 13 років працює на ринку рейтингових послуг. Має статус уповноваженого НКЦПФР. Діяльність повністю відповідає регуляторним вимогам Законів та нормативно-правових актів України і кращим європейським практикам рейтингової діяльності. В Агентстві введено строгий комплаенс-контроль, що забезпечило незалежність прийняття рішень рейтинговим комітетом і недопущення конфлікту інтересів. Спеціалізація: оцінка кредитоспроможності суб'єктів господарської діяльності та муніципалітетів. Більше дізнатися про агентство ви можете на сайті www.ibi.com.ua.

Агентство стратегічного розвитку Білої Церкви ? засноване в 2016 році як рушійний механізм позитивних змін в місті. Команда агентства розробляє і реалізує проекти, прискорює соціально-економічний розвиток міста. Головні завдання: реалізація Стратегії розвитку «Біла Церква 2025»; поліпшення інвестиційної привабливості та розвиток бізнес-клімату; залучення інвестицій; розвиток міжнародної діяльності; налагодження комунікації між громадськістю, владою і бізнесом. Більше дізнатися про агентство ви можете на сайті www.bila-tserkva.org.ua.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press (at) ibi.com.ua