Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг цільових облігацій ТОВ «А.В.С.»

22.12.2021
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових облігацій ТОВ «A.B.C.» Y, Z, A1, B1 на рівні uaBBB, прогноз «у розвитку». Прогноз зумовлений невизначеністю щодо ступеню впливу на діяльність Емітента очікуваного сповільнення ділової активності внаслідок введених урядом обмежуючих заходів через погіршення епідеміологічної ситуації в країні.

ТОВ «A.B.C.» веде будівництво ЖК «Престиж Хол» у м. Києві, для фінансування якого було випущено цільові облігації. Емітент здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, ніж в інших регіонах України. ТОВ «A.B.C.» має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проєктів та передачі приміщень за цільовими облігаціями, наразі здано в експлуатацію 6 секцій Житлово-офісного комплексу «Престиж Хол». Додатково необхідно відмітити масштабність проєкту Житлово-офісного комплексу «Престиж Хол», що передбачає зведення сучасного комплексу преміум-класу загальною проєктною площею 119,6 тис. кв. м, розрахованого на 663 квартири, а також приміщення комерційного призначення і підземний дворівневий паркінг.

І та ІІ черги будівництва (секції 3, 5 та 8) житлово-офісного комплексу «Престиж Хол» введено в експлуатацію у березні 2011 року та березні 2012 року відповідно. Секція 2 ІІІ черги введена в експлуатацію у червні 2013 року. У жовтні 2019 року було введено в експлуатацію секцію 1 ІІІ черги та секцію 4 IV черги. Наразі триває будівництво секцій 6,7, а також офісного центру.

На відміну від минулого року, діяльність ТОВ «А.В.С.» за результатами 9 місяців 2021 року була прибутковою – чистий прибуток склав 36,7 млн грн, проти 148,3 млн грн збитку за аналогічний період минулого року. За рахунок прибуткової діяльності обсяг непокритого збитку частково скоротився, втім зберігався значним, що зумовлює виняткову залежність Емітента від позикового капіталу. Слід зазначити, що забудовник отримує фінансову підтримку від свого основного учасника шляхом неодноразового збільшення статутного капіталу.

Для проведення аналітичного дослідження було використано матеріали, отримані від ТОВ «A.B.C.», в тому числі: фінансова звітність за 2018-2020 рр. та 9 місяців 2021 р., інформація про випуск облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Пресслужба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua