Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «АВЕРС-ГРУП»

06.04.2021
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу випуску цільових звичайних (незабезпечених) облігацій ТОВ «АВЕРС-ГРУП» серій A-M на рівні uaBBB, прогноз «стабільний». Зазначені цінні папери випущені з метою фінансування будівництва 19 поверхового житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями за будівельною адресою: м. Дніпро, Соборний район, вул. Шевченка, будинок 51 (ЖК «Катеринославський І»).

Будівництво житлового комплексу проводилось за наявності повного пакету дозвільної документації в центральній частині міста, що має сприяти підвищеному попиту на нерухомість та знижувати ризики недофінансування проєкту. Емітент входить до групи компаній «АЛЕФ» - одного з провідних учасників ринку нерухомості м. Дніпро. Девелопер та генеральний підрядник мають досвід реалізації інвестиційно-будівельних проєктів.

Підсумком діяльності компанії у 2020 році став чистий прибуток в розмірі 48,2 тис. грн, проти 127,3 тис. грн збитку у 2019 році. За даними Емітента, у IV кварталі 2020 року ЖК «Катеринославський І» для фінансування якого випущено цільові облігації серій A-M, було введено в експлуатацію. Період погашення облігацій припадає на 30.12.2020 30.12.2021 рр., що свідчить про значний запас часу для погашення цінних паперів.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «АВЕРС-ГРУП», в тому числі: фінансова звітність за 2018-2020 рр., довідкова інформація про діяльність підприємства, параметри випуску облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, очікування Рейтингового агентства IBI-Rating, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Пресслужба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua