Друк

IBI-Rating оновило кредитний рейтинг випуску цільових облігацій ТОВ «ПРАМ»

04.01.2021
Національне уповноважене рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу випуску іменних цільових звичайних (незабезпечених) облігацій ТОВ «ПРАМ» серій А-С на рівні uaBBB, прогноз «стабільний».

Цільові облігації випущені з метою фінансування будівництва ЖК «NODUS» – багатоквартирного житлового будинку підвищеної комфортності з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним гаражем за будівельною адресою: м. Харків, вул. Культури, 4.

При погашенні власникам облігацій серії А будуть передані квартири, серії В – вбудовані нежитлові приміщення, серії С – машино-місця підземного гаражу.

Будівництво ЖК «NODUS» розпочато у ІІ кварталі 2018 року на підставі Дозволу на виконання будівельних робіт №ХК 112180810734 від 23.03.2018 р. на земельній ділянці, що знаходиться у власності ТОВ «ПРАМ». Введення об’єкта в експлуатацію відбулося у грудні 2019 року, а погашення цільових облігацій заплановано на лютий-липень 2021 року, що свідчить про запас часу для погашення цінних паперів.

Генеральним підрядником будівництва ЖК «NODUS» виступає ТДВ «Житлобуд-2» – компанія повного будівельного циклу, один з лідерів первинного ринку нерухомості у м. Харкові. Портфель реалізованих ТДВ «Житлобуд-2» інвестиційно-будівельних проектів складається з житлової нерухомості «економ», «бізнес» та «еліт» класів , а також нежитлової нерухомості. Водночас, ТДВ «Житлобуд-2» є основним учасником ТОВ «ПРАМ».

Вигідне розташування ЖК «NODUS» (центральна частина міста) має сприяти підвищеному попиту на нерухомість у житловому комплексі та знижувати ризики недофінансування проекту.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «ПРАМ», в тому числі: фінансова звітність Емітента за 2018-2019 рр. та 9 міс. 2020 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «ПРАМ», інформація про випуск облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Пресслужба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua