Друк

IBI-Rating оновило кредитний рейтинг цільових облігацій ТОВ «А.В.С.»

03.04.2020
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових облігацій ТОВ «A.B.C.» серій S-X на рівні uaBBB, зі зміною прогнозу з «стабільний» на «у розвитку». Зміна прогнозу зумовлена невизначеністю щодо ступеню впливу на діяльність Емітента очікуваного сповільнення ділової активності внаслідок введених урядом обмежуючих заходів через погіршення епідеміологічної ситуації в країні.

ТОВ «A.B.C.» веде будівництво ЖК «Престиж Хол» у м. Києві, для фінансування якого було випущено цільові облігації. Емітент здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, ніж в інших регіонах України. ТОВ «A.B.C.» має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями, наразі здано в експлуатацію 6 секцій Житлово-офісного комплексу «Престиж Хол». Додатково необхідно відмітити масштабність проекту Житлово-офісного комплексу «Престиж Хол», що передбачає зведення сучасного комплексу преміум-класу загальною проектною площею 119,6 тис. кв. м, розрахованого на 663 квартири, а також приміщення комерційного призначення і підземний дворівневий паркінг.

І та ІІ черги будівництва (секції 3, 5 та 8) житлово-офісного комплексу «Престиж Хол» введено в експлуатацію у березні 2011 року та березні 2012 року відповідно. Секція 2 ІІІ черги введена в експлуатацію у червні 2013 року. У жовтні 2019 року було введено в експлуатацію секцію 1 ІІІ черги та секцію 4 IV черги.

Діяльність ТОВ «А.В.С.» за результатами 2019 року була прибутковою – чистий прибуток склав 66,6 млн грн, проте значний обсяг непокритого збитку (601,8 млн грн на 31.12.2019 р.) зумовлює виняткову залежність від позикового капіталу. Забудовник отримує фінансову підтримку від свого основного учасника шляхом збільшення статутного капіталу. Так, у ІV кварталі 2019 року статутний капітал ТОВ «А. В. С.» був збільшений на 32,5 млн грн – до 507,5 млн грн.

Для проведення аналітичного дослідження було використано матеріали, отримані від ТОВ «A.B.C.», в тому числі: фінансова звітність за 2017-2019 рр., інформація про випуск облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua