Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Південтрансавто»

03.12.2019
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій ТОВ «Південтрансавто» серій В, C, F, G, H, I на рівні uaCC, прогноз «стабільний».

Кошти, отримані від розміщення облігацій, були спрямовані на фінансування проектів будівництва нерухомості м. Одеси. У передбачений проспектом емісії термін (до 12.08.2019 р.) відсоткові облігації погашено не було.

Активність господарської діяльності ТОВ «Південтрансавто» протягом аналізованого періоду залишалася низькою. Незважаючи на прибутковість діяльності за підсумками 9 міс. 2019 року, обсяг непокритого збитку залишався значним, що зумовлювало від’ємне значення власного капіталу і, як наслідок, виняткову залежність Емітента від позикового фінансування.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Південтрансавто», в тому числі: фінансова звітність за 2016-2018 рр. та 9 міс. 2019 року, інформація про випуск облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua