Друк

IBI-Rating оновило рейтинг надійності будівництва ЖК «NODUS»

25.11.2019
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу надійності будівництва ЖК «NODUS» у м. Харкові до рівня 5+ (висока надійність).

Проект передбачає будівництво 7-поверхового багатоквартирного житлового будинку підвищеної комфортності з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним гаражем у центральній частині міста.

Забудовник проекту – ТДВ «Житлобуд 2» – має 75-річний досвід реалізації будівельних проектів. Компанія володіє власними виробничими потужностями, які забезпечують практично повний будівельний цикл.

Будівництво ЖК «NODUS» розпочато у ІІ кварталі 2018 року, будівельна готовність на 30.09.2019 р. становила 85% (+53% з початку року). Введення в експлуатацію заплановано на IV квартал 2019 року.

Нерухомість у ЖК «Дует» реалізується через цільові облігації, емітентом яких є ТОВ «ПРАМ». Обіг цільових облігацій урегульований на законодавчому рівні та контролюється НКЦПФР. Кредитний рейтинг облігацій – uaBBB, прогноз «стабільний».

ЖК «NODUS» розташовано в межах історичного ядра центра м. Харкова. Поруч знаходиться цілодобові супермаркети, відділення банків, метро, Палац одруження, парк Горького, Сумський ринок, площа Свободи, картинна галерея, приватні медичні центри, ресторани та бари, музеї.

Рейтинг надійності будівництва – це думка Рейтингового агентства щодо можливості Забудовника виконати свої зобов’язання за будівельним проектом перед покупцями нерухомості відносно інших проектів, висловлена за результатом комплексного аналітичного дослідження. З детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитися на сайті IBI-Rating.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua