Друк

IBI-Rating оновило кредитні рейтинги облігацій ТОВ «РУШ»

27.03.2019
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу випуску відсоткових незабезпечених облігацій ТОВ «РУШ» серій E, F (номінальний обсяг випуску 200 млн грн з погашенням у 2021 році) на рівні uaA, зі зміною прогнозу зі «стабільного» на «позитивний».

Метою випуску облігацій серій E, F визначено: фінансування розвитку мережі «лінія магазинів EVA»; фінансування інвестиційних та поточних витрат пов’язаних з розвитком ІТ інфраструктури та ІТ проектів Емітента; фінансування розвитку інтернет-магазину, придбання товарів. Додатковим механізмом захисту інтересів покупців облігацій є наявність ковенант.

ТОВ «РУШ» займає провідні позиції на українському ринку «drogerie» за показниками роздрібного товарообігу та кількості магазинів. «Лінія магазинів EVA», яку представляє Емітент, активно розвивається – за результатами 2018 року кількість магазинів зросла на 26% – до 770 магазинів в усіх регіонах України.

Динамічний розвиток торгівельної мережі сприяє суттєвому зростанню фінансових результатів ТОВ «РУШ». Чистий дохід за 2018 рік зріс, порівняно з попереднім роком, на 52,5% – до 10 067,4 млн грн., а чистий прибуток склав 344,5 млн грн. (+41,5%). Рівень боргового навантаження Емітента на кінець 2018 року оцінюється як невисокий.

Довгостроковий кредитний рейтинг відсоткових незабезпечених облігацій ТОВ «РУШ» серії D підтверджено на рівні uaBBB+, прогноз «стабільний».

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «РУШ», в тому числі: фінансова звітність за 2016-2018 рр., параметри випусків облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративный департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua