Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Південтрансавто»

15.03.2019
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій ТОВ «Південтрансавто» серій В, C, F, G, H, I на рівні uaCC, прогноз «стабільний». Кредитний рейтинг облігацій серій D, E було відкликано у зв’язку з погашенням.

Низька активність господарської діяльності ТОВ «Південтрансавто» обумовлює мінімальний рівень чистого доходу. Діяльність за підсумками 2018 року була збитковою, а значний обсяг непокритого збитку спричинив від’ємне значення власного капіталу і, як наслідок, виняткову залежність Емітента від позикового фінансування. Кошти, отримані від розміщення облігацій, були спрямовані на фінансування проектів будівництва нерухомості м. Одеси.

Виконання зобов'язань за процентними облігаціями ТОВ «Південтрансавто» забезпечено договорами поруки, укладеними з ТОВ «ДНІПРО-КАПІТАЛ», що знаходиться в стані припинення діяльності. IBI-Rating не приймало до уваги наявність забезпечення, як фактор, що впливає на рівень кредитного рейтингу облігацій.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Південтрансавто», в тому числі: фінансова звітність за 2016-2018 рр., інформація про випуск облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua