Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг цільових облігацій ТОВ «А.В.С.»

25.02.2019
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових облігацій ТОВ «A.B.C.» серій В, K, N, R на рівні uaBBB, прогноз «стабільний».

ТОВ «A.B.C.» веде будівництво ЖК «Престиж Хол» у м. Києві, для фінансування якого було випущено цільові облігації, що є об’єктом рейтингування. Емітент здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, ніж в інших регіонах України. ТОВ «A.B.C.» має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями, наразі здано в експлуатацію 4 секції Житлово-офісного комплексу «Престиж Хол». Додатково необхідно відмітити масштабність проекту Житлово-офісного комплексу «Престиж Хол», що передбачає зведення сучасного комплексу преміум-класу загальною проектною площею 119,6 тис. кв. м, розрахованого на 663 квартири, а також приміщення комерційного призначення і підземний дворівневий паркінг.

І та ІІ черги будівництва (секції 3, 5 та 8) житлово-офісного комплексу «Престиж Хол» введено в експлуатацію у березні 2011 року та березні 2012 року відповідно. Секція 2 ІІІ черги введена в експлуатацію у червні 2013 року, секція 1 ІІІ черги та секція 4 IV черги знаходяться в процесі введення в експлуатацію.

Протягом аналізованого періоду діяльність Емітента була збитковою – непокритий збиток ТОВ «A.B.C.» на 30.09.2018 р. становив 679,7 млн грн, що зумовлює виняткову залежність від позикового капіталу. Забудовник отримує фінансову підтримку від свого основного учасника шляхом збільшення статутного капіталу. Так, у ІІІ кварталі 2016 року статутний капітал ТОВ «А. В. С.» був збільшений на 150 млн грн – до 475 млн грн, з яких на 30.09.2018 р. неоплаченими залишалося 34,5 млн грн.

Для проведення аналітичного дослідження було використано матеріали, отримані від ТОВ «A.B.C.», в тому числі: фінансова звітність за 2015-2017 рр. та 9 міс. 2018 року, інформація про випуск облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua