Друк

IBI-Rating оновило кредитні рейтинги ТОВ «СК-АГРО» та його відсоткових облігацій

08.01.2019
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів ТОВ «СК-АГРО» та його відсоткових облігацій серії С на рівні uaBBB+, прогноз «стабільний».

ТОВ «СК-АГРО» входить до складу Групи «АГРОТРЕЙД» і працює на вітчизняному ринку з 2006 року. Група є вертикально інтегрованим холдингом завершеного агропромислового циклу – виробництво, переробка, зберігання та торгівля сільськогосподарською продукцією. Для діяльності Емітента, як і інших сільськогосподарських підприємств, характерна сезонність та висока чутливість до впливу природно-кліматичних умов.

Відсоткові облігації серії С (250 млн грн) з погашенням у 2019 році випущено для фінансування посівної компанії та збору врожаю, придбання засобів захисту рослин, насіння, мінеральних добрив, паливно-мастильних матеріалів, батьківських форм насіннєвого матеріалу. Випуск облігацій забезпечено порукою компанії групи «АГРОТРЕЙД» – AGT CAPITAL MANAGEMENT LIMITED (Кіпр), що є вагомим позитивним фактором, який підтримує рівень кредитного рейтингу облігацій.

Чистий дохід ТОВ «СК-АГРО» за 9 міс. 2018 року склав 184 023 тис. грн, що у 2,2 рази більше, ніж за аналогічний період попереднього року. Чистий прибуток склав 24 681 тис. грн, проти 6 601 тис. грн за аналогічний період попереднього року. Покращення фінансових результатів за одночасного зменшення обсягу чистого боргу зумовили зниження рівня боргового навантаження Емітента.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «СК-АГРО», в тому числі: фінансова звітність за 2015-2017 рр. та 9 міс. 2018 року, довідкова інформація про діяльність, інформація про випуск облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua