Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Південтрансавто»

01.10.2018
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій ТОВ «Південтрансавто» серій B-I на рівні uaCC, прогноз «стабільний».

Низька активність господарської діяльності ТОВ «Південтрансавто» обумовлює мінімальний рівень доходів, при цьому за підсумками 6 міс. 2018 року діяльність була прибутковою у т.ч. за рахунок продажу частини фінансових інвестицій. Незначний обсяг власного капіталу зумовлює високу залежність Емітента від позикового фінансування. Кошти, отримані від розміщення облігацій, були спрямовані на фінансування проектів будівництва нерухомості м. Одеси.

Виконання зобов'язань за процентними облігаціями ТОВ «Південтрансавто» серій B-I забезпечено договорами поруки, укладеними з ТОВ «ДНІПРО-КАПІТАЛ», що знаходиться в стані припинення діяльності. IBI-Rating не приймало до уваги наявність забезпечення, як фактор, що впливає на рівень кредитного рейтингу облігацій.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Південтрансавто», в тому числі: фінансова звітність за 2015-2017 рр. та 6 міс. 2018 року, інформація про випуск облігацій серій В-І, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua