Друк

IBI-Rating підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості житлово офісного комплексу «Престиж Хол»

17.07.2018
IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості житлово-офісного комплексу «Престиж Хол» на рівні invАА.

На рівень рейтингу інвестиційної привабливості ЖК «Престиж Хол» вплинули наявність досвіду з введення в експлуатацію житлових будинків у Забудовника проекту (ТОВ «А.В.С.») та наявність досвіду зі зведення та реконструкції об’єктів нерухомості комерційного, промислового і житлового призначення у Генерального підрядника будівництва (ПрАТ «Аеробуд»). Забудовник отримує фінансову підтримку від свого основного учасника – у ІІІ кварталі 2016 року статутний капітал ТОВ «А.В.С.» було збільшено на 150 млн грн – до 475 млн грн.

Будівельні роботи ведуться на земельній ділянці, наданій в оренду до кінця 2019 року. На сьогоднішній день І та ІІ черги комплексу (секції 3, 5, 8) введено в експлуатацію. Секція 2 ІІІ черги введена в експлуатацію у червні 2013 року, секція 1 ІІІ черги знаходиться в процесі введення в експлуатацію. Наразі триває будівництво ІV черги – завершення секції 4 заплановано на 2018 рік, а введення в експлуатацію секцій 6, 7 – на 2019 рік.

Реалізація приміщень у ЖК «Престиж Хол» відбувається через цільові облігації, емітентом яких є ТОВ «А.В.С.» (кредитний рейтинг uaBBB, прогноз «стабільний»). Ціни на квадратні метри в ЖК «Престиж Хол» відповідають цінам, що сформувалися на ринку для даного типу приміщень з урахуванням розташування об’єкта.

Об’єкт будівництва розташований в центральній частині м. Києва по вул. Анрі Барбюса, 37/1. Комплекс має зручний автомобільний під’їзд та всю необхідну соціальну та торговельну інфраструктуру, таку як паркінг, магазини, заклади дозвілля тощо. Поруч розташовані навчальні та медичні заклади, місця культурного відпочинку, супермаркети.

Довідка:

Рейтинг інвестиційної привабливості
– це думка Рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією.

Інвестиційний проект з рейтингом invАА
характеризується відмінною інвестиційною привабливістю порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Спостерігається незначна чутливість до впливу інвестиційних ризиків.

З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua та на сайті ЖК «Престиж Хол» www.prestigehall.com.ua.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua