Друк

IBI-Rating підтвердило кредитні рейтинги облігацій ТДВ «Житлобуд-2»

04.01.2018
04.01.2018 Україна – Київ. Національне уповноважене рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитних рейтингів випусків іменних цільових забезпечених облігацій ТДВ «Житлобуд-2» серії J та серій K-N на рівні uaBBB, прогноз «стабільний».

Цільові облігації випущені з метою фінансування будівництва ЖК «Дует» - комплексу багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями культурно-побутового та торговельно-адміністративного призначення з підземним паркінгом за будівельною адресою: м. Харків, вул. Цілиноградська (в районі житлових будинків № 54-56). При погашенні власникам облігацій серії J мають бути передані квартири в І черзі Комплексу, серії K – квартири в ІІ черзі, серії L – вбудовані приміщення громадського призначення, серії M – машино-місця підземного паркінгу, серії N – приміщення в будівлі громадського центру.

Будівництво І черги ЖК «Дует» розпочато у ІІІ кварталі 2014 року, а ІІ черги – у ІІ кварталі 2016 року. За оцінками спеціалістів ТДВ «Житлобуд-2» на початок жовтня 2017 року будівельна готовність І черги зросла до 95%, ІІ черги – до 49%. І чергу ЖК «Дует» введено в експлуатацію у листопаді 2017 року, завершення будівельних робіт по ІІ черзі заплановано на IІІ квартал 2018 року. Емітент має значний запас часу між запланованими строками завершення будівництва та кінцевими термінами погашення облігацій.

ТДВ «Житлобуд-2» займає провідні позиції на ринку будівництва первинної нерухомості у м. Харкові. Компанія володіє власними виробничими будівельними потужностями.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТДВ «Житлобуд-2», в тому числі: фінансова звітність Емітента за 2014 - 2016 рр. та 9 міс. 2017 року, довідкова інформація про діяльність ТДВ «Житлобуд 2», інформація про випуски облігацій серії J та серій K-N, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua