Друк

IBI-Rating підтвердило рейтинг надійності будівництва ЖК «Дует» (ІІ черга) на рівні 5+

04.01.2018
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу надійності будівництва ЖК «Дует» (ІІ черга) у м. Харкові на рівні 5+ (висока надійність).

Забудовник проекту – ТДВ «Житлобуд 2» – має більш ніж 70-річний досвід реалізації будівельних проектів, у тому числі передачі приміщень у новозбудованих об’єктах за цільовими облігаціями. Компанія володіє власними виробничими потужностями, які забезпечують практично повний будівельний цикл.

Зведення ІІ черги ЖК «Дует» ведеться з дотриманням графіку за наявності необхідної дозвільної документації на земельній ділянці, наданій Забудовнику в оренду. На кінець вересня 2017 року на 16-му поверсі було забетоновано вертикальні конструкції, завершувалася кладка зовнішніх стін і роботи по влаштуванню перекриття над 16-м поверхом. Виконано кладку внутрішніх перегородок на 12-му поверсі. За оцінками спеціалістів ТДВ «Житлобуд 2» готовність будинку на 30.09.2017 р. складала 49%, приріст з початку поточного року склав 29 в.п. Завершення будівельних робіт заплановано на IІІ квартал 2018 року.

Нерухомість у ЖК «Дует» реалізується через цільові облігації, емітентом яких виступає ТДВ «Житлобуд 2». Обіг цільових облігацій урегульований на законодавчому рівні та контролюється НКЦПФР. Кредитний рейтинг облігацій – uaBBB, прогноз «стабільний».

Вартість нерухомості в об’єкті відповідає цінам, які сформувалися на ринку для даного типу нерухомості з урахуванням розташування об’єкта. Будівництво ЖК «Дует» ведеться в екологічно чистому районі м. Харкова – Олексіївці. Неподалік знаходяться дитячі садки і школи, сучасний стадіон, супермаркети, ринок, спортивно-розважальний клуб, різноманітні магазини та салони, Олексіївський гідропарк. Район має добре розвинену інфраструктуру, поруч з будинком розташована станція метро «Олексіївська». Район з’єднаний зручними транспортними магістралями з усіма районами міста.

Рейтинг надійності будівництва – це думка Рейтингового агентства щодо можливості Забудовника виконати свої зобов’язання за будівельним проектом перед покупцями нерухомості відносно інших проектів, висловлена за результатом комплексного аналітичного дослідження. З детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитися на сайті IBI Rating, а також на сайті ТДВ «Житлобуд 2».

Корпоративний департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua