Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» на рівні uaBBB+

03.01.2018
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» на рівні uaВВВ+ з прогнозом «стабільний». Рейтинг надійності банківських вкладів було підтверджено на рівні «4+» (висока надійність).

Підтвердження рейтингів ПАТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» обумовлено збереженням достатніх показників капіталізації банку, а також прибутковою діяльністю та прийнятними показниками ефективності діяльності. Також слід зазначити прийнятні показники ліквідності та покращення збалансованості активів та пасивів за строками до погашення. В свою чергу, Рейтингове агентство зазначає концентрацію активних та пасивних операцій в розрізі основних контрагентів банку, а також збереження складної ситуації в економіці, що обмежує фінансові можливості населення і підприємств реального сектора і негативно впливає на рівень довіри до банківських установ.

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» зареєстровано Національним банком України 20 червня 1997 року. Основним акціонером банку виступає фізична особа-нерезидент Гінер Євгеній Леннорович. Станом на початок жовтня 2017 року банк посідав 46 місце серед 88 банківських установ, що віднесено до категорії платоспроможних; 41 позицію – за розміром коштів, що залучено від населення; 60 – за розміром балансового капіталу та 67 – за розміром отриманого прибутку. Регіональна мережа представлена 33 відділеннями в 11 областях України. Клієнтська база налічує понад 14 тис. клієнтів, в тому числі 12,2 тис. фізичних осіб. Діяльність ПАТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» є прибутковою: чистий прибуток за підсумками 9 місяців 2017 року становив 379 тис. грн.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК», в тому числі: фінансова звітність за період 2014-2016 рр. та 9 місяців 2017 року, планові показники діяльності, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua