Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «ОКСІ БАНК» на рівні uaBBB

13.12.2017
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «ОКСІ БАНК» на рівні uaBBB з прогнозом «стабільний». Рейтинг надійності банківських вкладів було підтверджено на рівні «4» (висока надійність).

Підтвердження рейтингів ПАТ «ОКСІ БАНК» обумовлено достатніми показниками капіталізації, високими показниками ліквідності й збалансованістю активів та пасивів за строками до погашення. Також Рейтингове агентство зазначає фінансову підтримку з боку акціонерів та прийнятні показники якості робочих активів. У той же час, концентрація кредитного портфеля і депозитної бази банку в розрізі ключових клієнтів залишається істотною, що посилює чутливість ПАТ «ОКСІ БАНК» до ризику ліквідності. На рейтинги банківської установи також впливає збереження складної ситуації в економіці, що обмежує фінансові можливості населення і підприємств реального сектора та негативно впливає на рівень довіри до банківських установ.

ПАТ «ОКСІ БАНК» працює на фінансовому ринку з 1991 року та відноситься до групи банків з приватним капіталом відповідно до критеріїв розподілу банків на групи на 2017 рік. Бенефіціарними власниками банківської установи є 2 фізичних особи – громадяни України. У аналізованому періоді було зареєстровано збільшення статутного капіталу на суму 55 млн грн. Відповідно, станом на початок жовтня 2017 року статутний капітал установи склав 200 млн грн. ПАТ «ОКСІ БАНК» орієнтований переважно на обслуговування населення та МСБ, а його регіональна мережа покриває 5 областей (Львівська, Закарпатська, Харківська, Хмельницька та Київська області). Крім того, установа активно розвиває дистанційне обслуговування клієнтів і картковий бізнес. За рахунок погашення частки наданих кредитів в поточному році було частково розформовано резерви під активні операції, що, в свою чергу, сприяло позитивному фінансовому результату – чистий прибуток ПАТ «ОКСІ БАНК» за підсумками 9 місяців 2017 року склав 401 тис грн, що майже відповідає результату аналогічного періоду минулого року.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «ОКСІ БАНК», в тому числі: фінансова звітність за підсумками 2014-2016 рр. і 9 місяців 2017 року, планові показники діяльності, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент
За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua