Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ АКБ «Львів» на рівні uaBBB

02.06.2017
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ АКБ «Львів» на рівні uaBBB зі збереженням прогнозу «стабільний». Рейтинг надійності банківських вкладів підтверджено на рівні «5».

Підтвердження рейтингів ПАТ АКБ «Львів» обумовлено наявністю фінансової підтримки з боку власника банку, доброю диверсифікацією клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками, а також достатніми показниками ліквідності та збалансованістю активів і пасивів за строками до погашення. Разом з тим, Рейтингове агентство зазначає збереження концентрації клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками, а також низькі показники ефективності діяльності. На рейтинги банківської установи також впливає збереження складної ситуації в економіці, що обмежує фінансові можливості населення і підприємств реального сектора та негативно впливає на рівень довіри до банківських установ.

ПАТ АКБ «Львів» працює на банківському ринку з жовтня 1991 року. У 2006 році група ісландських компаній через ТОВ «Нью прогрес Холдинг» викупила контрольний пакет акцій, що стало новим етапом розвитку Банку. Станом на початок квітня поточного року ісландські інвестори володіють 99,86% акцій ПАТ АКБ «Львів». У травні 2017 року відбулась реєстрація збільшення статутного капіталу на суму 37,5 млн. грн. – до 305,4 млн. грн. Банк представлений Головним офісом та 24 відділеннями у 7 областях України – переважно у Західному регіоні. Чистий прибуток банківської установи за підсумками І кварталу поточного року склав майже 3,8 млн. грн.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ АКБ «Львів», в тому числі: річна фінансова звітність за період 2014-2016 рр. та 3 міс. 2017 року, планові показники діяльності, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua