Друк

IBI-Rating підтвердило рейтинг надійності будівництва ЖК «Престиж Хол» на рівні 5+

24.01.2017
IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу надійності будівництва Житлово-офісного комплексу «Престиж Хол» на рівні 5+ (відмінна надійність). На рівень рейтингу вплинули наявність досвіду будівництва житлової нерухомості у учасників проекту, наявність гарантії фінансової підтримки, поточний стан будівництва, а також розташування об’єкта.

Забудовником проекту виступає ТОВ «А.В.С.», яке з 2002 року працює в сфері реалізації проектів будівництва елітної нерухомості. На сьогоднішні день у портфелі забудовника на різних стадіях будівництва знаходиться понад 200 тис. кв. м офісно-житлової нерухомості у Печерському районі міста Києва. ПрАТ «Аеробуд», Генеральний підрядник проекту, має потужну виробничо-технічну базу, а також вагомий досвід зі зведення та реконструкції об’єктів нерухомості комерційного, промислового та житлового призначення. Забудовник отримує фінансову підтримку від свого основного учасника шляхом суттєвого збільшення обсягу статутного капіталу. Так, у ІІІ кварталі 2016 року статутний капітал ТОВ «А. В. С.» було збільшено на 150 млн. грн. – до 475 млн. грн.

Зведення об’єкту відбувається на земельній ділянці загальною площею 1,7 га, яка надана ТОВ «А.В.С.» в оренду до грудня 2019 року для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом по вул. Анрі Барбюса, 37/1. На сьогоднішній день І-у та ІІ-у черги комплексу (секції 3, 5, 8) введено в експлуатацію. Секція 2 ІІІ черги введена в експлуатацію у червні 2013 року, секція 1 ІІІ черги знаходиться в процесі введення в експлуатацію. Триває будівництво ІV черги (секції 4, 6, 7), введення в експлуатацію заплановано на 2017-2018 роки (залежно від секції).

Ціни на квадратні метри в ЖК «Престиж Хол» відповідають цінам, сформованим на ринку для даного типу нерухомості з урахуванням розташування будівельного об’єкта. Реалізація приміщень відбувається через цільові облігації, емітентом яких є ТОВ «А.В.С.» (кредитний рейтинг uaBBB, прогноз «стабільний»). Наявність довгострокових кредитних програм та використання при купівлі-продажу акредитиву оптимізують процес розрахунку, що сприяє підвищенню захисту інвестицій.

ЖК «Престиж Хол» розташований в історичному центрі Києва, Печерському районі, поряд зі станцією метро «Палац Україна». Інфраструктура комплексу представлена паркінгом, магазинами, закладами дозвілля. В безпосередній близькості знаходяться навчальні та медичні заклади, заклади культурного відпочинку, супермаркети та офісні центри.

Рейтинг надійності будівництва – це думка Рейтингового агентства щодо можливості Забудовника виконати свої зобов’язання за будівельним проектом перед покупцями нерухомості відносно інших проектів, висловлена за результатом комплексного аналітичного дослідження. З більш детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитись на сайті IBI-Rating, а також на сайті ЖК «Престиж Хол» www.prestigehall.com.ua.

Корпоративний департамент.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua