Друк

19 квітня відбудеться вручення премії FinAwards 2018 кращим учасникам банківського ринку

12.04.2018

19 квітня в Києві відбудеться знакова для банківського ринку подія - вручення премії FinAwards 2018. Головні фінансові сайти країни - Finance.ua і Minfin.com.ua - нагородять топ-менеджерів банків за впровадження кращих продуктів, технологій і сервісів.

В рамках проекту будуть визначені переможці в 14 номінаціях, а також кращий топ-менеджер банку. Зокрема, будуть названі найстійкіший, самий «цифровий» і найкомфортніший банки. Компетентне журі обере найкращий ощадний вклад, кредитну карту і проголосує за «банкіра року». Серед запрошених членів журі премії є директор фінансового департаменту рейтингового агентства IBI-Rating Олександр Калашников.

Премія FinAwards в цьому році вручається вперше. Конкурс буде проводитися щорічно, в ньому зможуть взяти участь усі без винятку українські банки.

Переможці конкурсу FinAwards будуть оголошені під час FinTech Forum 2018. Цей захід проведе інноваційний парк Unit.city разом з UFuture Investment Group, а також Finance.ua і Minfin.com.ua. На Форумі зберуться кращі українські банки, фінтех-стартапи, ключові гравці ринку і міжнародні експерти в сфері Фінтех.

У програмі заходу - практичні кейси, ризики та можливості відкриття внутрішніх цифрових інноваційних офісів для банків, акселеративні програми, технологічний скаутинг і багато іншого.

Спеціальний гість форуму - головний ФІНТЕК-експерт Великобританії, посол з індустрії фінансових сервісів при уряді Великобританії, глава незалежної асоціації Innovate Finance і засновник ФІНТЕК-компанії Monitise Аластейр Люкіс.

Зареєструватися на FinTech Forum 2018 та привітати кращих з кращих на нагороджені FinAwards 2018 можна оформивши заявку тут.

Захід проходить за підтримки Fintech компанії Kapowai, розробника інноваційних рішень в області онлайн банкінгу, одного з найбільших контакт-центрів СНД - Телеконтакт і національного платіжного сервісу UAPAY.