Друк

19 квітня відбудеться FinTech Forum 2018

12.04.2018

 
Інноваційний парк Unit.city і головні фінансові сайти України - Finance.ua і Minfin.com.ua зберуть разом ключових гравців українського Фінтех і зарубіжних експертів на FinTech Forum 2018. Учасники форуму поділяться досвідом розвитку фінансових технологій, обговорять інструменти, можливості, виклики, кейси та багато іншого.

Кількість гостей на заході обмежена 300 учасниками, щоб забезпечити всім відвідувачам якісний нетворкінг з експертами.

Особливий гість форуму - головний ФІНТЕК-експерт Великобританії, посол з індустрії фінансових сервісів при Уряді Великобританії, глава незалежної асоціації Innovate Finance і засновник ФІНТЕК-компанії Monitise Аластейр Люкіс.

Серед спікерів форуму - директор департаменту стратегії та реформування НБУ Михайло Відякін, засновник і керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures Вікторія Тігіпко, керуючий партнер EdenLab Марина Квашніна, заступник голови Правління Ошадбанку Антон Тютюн, головний менеджер з цифрових питань в Міжнародному фінансовому центрі Астани Асель Жиєнбаєва. Всього ми очікуємо участь близько 20 голів Правління українських банків. У форумі також візьме участь засновник і власник Unit City Василь Хмельницький.

Ви дізнаєтеся:

• про ризики і можливості відкриття внутрішніх офісів цифрових інновацій для банків;
• що таке акселеративні програми, скаутинг-технології;
• новітні кейси блокчейн-технологій та інші розробки, які могли б змінити банківський сектор і майбутній Фінтех-ландшафт.

В кінці форуму спробуємо дослідити, як Україна може стати країною з безготівковою економікою і які кроки необхідно для цього здійснити!

Але найголовніше - після офіційної частини форуму пройде вручення премії FinAwards 2018, яка присуджується топ-менеджерам банків за впровадження кращих продуктів, технологій і сервісів від сайтів Finance.ua і Minfin.com.ua. Серед запрошених членів журі премії є директор фінансового департаменту рейтингового агентства IBI-Rating Олександр Калашников.

Програма форуму та реєстрація - тут.

19 квітня 2018 р чекаємо вас в інноваційному парку Unit.city, за адресою: Київ, вул. Дорогожицька, 1.
 
Захід проходить за підтримки Fintech компанії Kapowai, розробника інноваційних рішень в області онлайн банкінгу, одного з найбільших контакт-центрів СНД - Телеконтакт і національного платіжного сервісу UAPAY