Рейтингова шкала надійності будівництва«6»
Виняткова надійність
Об’єкт будівництва характеризується винятковою надійністю, що обумовлено випередженням задекларованого графіку будівництва, відсутністю затримок з його фінансуванням та наявністю беззаперечної гарантії фінансової підтримки.  Забудовник та Генеральний підрядник мають значний досвід успішної реалізації будівельних проектів.
«5»
Відмінна надійність
Об’єкт будівництва характеризується відмінною надійністю, що обумовлено дотриманням задекларованого графіку будівництва та відсутністю затримок з його фінансуванням. Забудовник та/або Генеральний підрядник мають значний досвід успішної реалізації будівельних проектів. Ризики невиконання зобов’язань за будівельним проектом мінімальні.
«4»
Висока надійність
Об’єкт будівництва характеризується високою надійністю, що обумовлено наближенням до графіку будівництва, за практично відсутніх затримок з його фінансуванням. Забудовник та/або Генеральний підрядник мають досвід успішної реалізації будівельних проектів. Ризики невиконання зобов’язань за будівельним проектом низькі.
«3»
Помірна надійність
Об’єкт будівництва характеризується помірною надійністю, що обумовлено несуттєвими відхиленнями від графіку будівництва  та незначними затримками з його фінансуванням. Забудовник та/або Генеральний підрядник мають досвід реалізації будівельних проектів. Ризики невиконання зобов’язань за будівельним проектом помірні.
«2»
Низька надійність
Об’єкт будівництва характеризується низькою надійністю, що обумовлено відхиленнями від графіку будівництва та затримками з його фінансуванням. Ризики невиконання зобов’язань за будівельним проектом значні.
«1»
Наднизька надійність
Будівництво ведеться зі значними відхиленнями від графіку будівництва або припинене. Фінансування проекту нерегулярне або відсутнє, введення об’єкту в експлуатацію перенесено на невизначений строк.


Примітки
 
У разі застосування Рейтингової шкали надійності будівництва можуть використовуватися такі додаткові позначення:
 
«+» або «-»
Проміжна категорія рейтингу відносно основних категорій. Не використовується з рейтингами 6 та 1.
 
(pi)
Рейтинги, визначені на підставі використання лише публічної інформації.
 
призупинений або
відкликаний
Рейтинг призупинений (відкликаний) у зв’язку з тим, що замовник не надає необхідної інформації для оновлення рейтингу, припинено договірні відносини або з інших причин.