Рейтингова шкала корпоративного управління


cgА
Об’єкт оцінки має зразковий рівень корпоративного управління. Ризики для акціонерів, інвесторів та стейкхолдерів (зацікавлених осіб) - мінімальні.
 
cgB
Об’єкт оцінки має достатній рівень корпоративного управління. Ризики для акціонерів, інвесторів та стейкхолдерів (зацікавлених осіб) - помірні.
 
cgC
Об’єкт оцінки має задовільний рівень корпоративного управління. Ризики для акціонерів, інвесторів та стейкхолдерів (зацікавлених осіб) - значні.
 
cgD
Об’єкт оцінки має незадовільний рівень корпоративного управління. Ризики для акціонерів, інвесторів та стейкхолдерів (зацікавлених осіб) - дуже високі.
 


Примітки

Визначення та оновлення рейтингів корпоративного управління здійснюється за «Рейтинговою шкалою корпоративного управління».

Шкала корпоративного управління розподілена на 4 рівня, кожен з яких відображає відповідний рівень корпоративного управління суб’єкта оцінки.

Рейтинги корпоративного управління визначені/оновлені згідно публічної інформації мають додаткове позначення –«pi».

Також може застосовувати позначення «Контрольний список», яке вказує на те, що рейтинг знаходиться під моніторингом Агентства, в силу існування факторів, які можуть вплинути на його позаплановий перегляд.