Рейтингова шкала інвестиційної привабливостіinvААА
Виняткова інвестиційна привабливість
Об’єкт рейтингування з рейтингом invААА характеризується винятковою інвестиційною привабливістю, порівняно з іншими об’єктами рейтингування за практично повної відсутності пов’язаних з інвестицією ризиків.
 
invАА
Відмінна інвестиційна привабливість
Об’єкт рейтингування з рейтингом invАА характеризується відмінною інвестиційною привабливістю, порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Спостерігається певна чутливість до впливу інвестиційних ризиків.
 
invА
Висока інвестиційна привабливість
Об’єкт рейтингування з рейтингом invА характеризується високою інвестиційною привабливістю, порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Спостерігається чутливість до впливу інвестиційних ризиків.
 
invВВВ
Достатня інвестиційна привабливість
Об’єкт рейтингування з рейтингом invВВВ характеризується достатньою інвестиційною привабливістю, порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Спостерігається залежність від впливу інвестиційних ризиків.
 
invВВ
Помірна інвестиційна привабливість
Об’єкт рейтингування з рейтингом invВВ характеризується інвестиційною привабливістю, нижчою ніж достатня, порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Існує імовірність виникнення певних проблем через чутливістю до впливу інвестиційних ризиків.
 
invВ
Недостатня інвестиційна привабливість
Об’єкт рейтингування з рейтингом invВ характеризується недостатньою інвестиційною привабливістю, порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Імовірність виникнення проблем обумовлена суттєвою чутливістю до впливу інвестиційних ризиків.
 
invССС
Низька інвестиційна привабливість
Об’єкт рейтингування з рейтингом invССС характеризується низькою інвестиційною привабливістю, порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Для об’єкта притаманний значний інвестиційний ризик.
 
invСС
Дуже низька інвестиційна привабливість
Об’єкт рейтингування з рейтингом invСС характеризується дуже низькою інвестиційною привабливістю, порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Для об’єкта притаманний дуже високий інвестиційний ризик.
 
invС
Наднизька інвестиційна привабливість
Об’єкт рейтингування з рейтингом invС характеризується наднизькою інвестиційною привабливістю, порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Для об’єкта притаманний екстремальний інвестиційний ризик.
 

Додаткові рейтинги інвестиційної привабливості бізнес-проектів

 
invВВВ
Достатня інвестиційна привабливість
Рейтинг інвестиційної привабливості рівня invВВВ також може бути властивий бізнес-проектам, інвестиційні ризик реалізації яких є мінімальними, але їхні інвестиційні перспективи – помірні; або проекту характерний високий інвестиційний ризик за існування значних інвестиційних перспектив.

invВВ
Помірна інвестиційна привабливість
Рейтинг інвестиційної привабливості рівня invВВ також може бути властивий бізнес-проектам, інвестиційні ризик реалізації яких є помірними але їхні інвестиційні перспективи – невисокі; або проекту характерний високий інвестиційний ризик за існування відмінних інвестиційних перспектив.

invВ
Недостатня інвестиційна привабливість
Рейтинг інвестиційної привабливості рівня invВ також може бути властивий бізнес-проектам, інвестиційні ризик реалізації яких є помірними але їхні інвестиційні перспективи – низькі; або проекту характерний надвисокий інвестиційний ризик за існування суттєвих інвестиційних перспектив.Примітки

inv
Рейтинги визначенні за Рейтинговою шкало інвестиційної привабливості.
 
 
У разі застосування Рейтингової шкали інвестиційної привабливості можуть використовуватися такі додаткові позначення:
 
«-» або «+»
Проміжні категорії рейтингу відносно основних категорій. Не використовується з рейтингом invAAА.
 
(pi)
Рейтинги, визначені на підставі використання лише публічної інформації.
 
відкликаний
Рейтинг, відкликаний у зв’язку з тим, що страхова компанія не надає необхідної інформації для оновлення рейтингу або з інших причин.
 
призупинений
Рейтинг, що може бути відкликаний (як проміжний етап перед його можливим відкликанням) у зв'язку з тим, що страхова компанія не надає необхідної інформації для оновлення рейтингу або з інших причин.