Рейтингова шкала фінансової стійкості страхової компаніїuaАААifr
Виключна фінансова стійкість
Страхова компанія з рейтингом uaАААifr характеризується винятковою фінансовою стійкістю, порівняно з іншими фінансовими установами. Вона надійна, вчасно здійснює виплати, має бездоганну репутацію.
 
uaААifr 
Відмінні фінансова стійкість
Страхова компанія з рейтингом uaААifr характеризується відмінною фінансовою стійкістю, порівняно з іншими фінансовими установами. Вона надійна, вчасно здійснює виплати, має відмінну репутацію. Спостерігається певна чутливість до впливу зовнішніх та внутрішніх факторів.
 
uaАifr
Висока фінансова стійкість
Страхова компанія з рейтингом uaАifr характеризується високою фінансовою стійкістю, порівняно з іншими фінансовими установами. Вона надійна, вчасно здійснює виплати, має гарну репутацію. Спостерігається чутливість до впливу зовнішніх та внутрішніх факторів.
 
uaВВВifr
Достатня фінансова стійкість
Страхова компанія з рейтингом uaВВВifr характеризується достатньою фінансовою стійкістю, порівняно з іншими фінансовими установами. Вона надійна, вчасно здійснює виплати. Спостерігається залежність від впливу зовнішніх та внутрішніх факторів.
 
uaВВifr
Помірна фінансова стійкість
Страхова компанія з рейтингом uaВВifr характеризується фінансовою стійкістю, нижчою ніж достатня, порівняно з іншими фінансовими установами. Імовірність виникнення проблем з платоспроможністю через чутливістю до впливу зовнішніх та внутрішніх факторів.
 
uaВifr
Недостатня фінансова стійкість
Страхова компанія з рейтингом uaВifr характеризується недостатньою фінансовою стійкістю, порівняно з іншими фінансовими установами. Імовірність виникнення проблем з платоспроможністю обумовлена її суттєвою чутливістю до впливу зовнішніх та внутрішніх факторів та небездоганною репутацією.
uaСССifr
Низька фінансова стійкість
Страхова компанія з рейтингом uaСССifr характеризується низькою фінансовою стійкістю, порівняно з іншими фінансовими установами. Існує ризик неплатежів, репутація страхової компанії сумнівна. Існує ризик неплатежів.
 
uaССifr
Дуже низька фінансова стійкість
Страхова компанія з рейтингом uaССifr характеризується дуже низькою фінансовою стійкістю, порівняно з іншими фінансовими установами. Існує висока імовірність невиконання страхових зобов’язань.
 
uaСifr
Наднизька фінансова стійкість
Страхова компанія з рейтингом uaСifr характеризується наднизькою фінансовою стійкістю, порівняно з іншими фінансовими установами. Можливий дефолт або частковий дефолт за окремими зобов’язаннями.
 


Примітки
 
ifr
Рейтинги, отримані у відповідності з Рейтинговою шкалою фінансової стійкості страхової компанії.
 
 
У випадку застосування Рейтингової шкали фінансової стійкості страхововї компанії можуть використовуватися такі додаткові позначення:
 
«-» чи «+»
Проміжні категорії рейтингу відносно основних категорій. Не використовується з рейтингом uaAAAifr.
 
(pi)
Рейтинги, визначені на підставі використання лише публічної інформації.
 
відкликаний
Рейтинг, відкликаний у зв’язку з тим, що страхова компанія не надає необхідної інформації для оновлення рейтингу або з інших причин.
 
призупинений
Рейтинг, що може бути відкликаний (як проміжний етап перед його можливим відкликанням) у зв'язку з тим, що страхова компанія не надає необхідної інформації для оновлення рейтингу або з інших причин.
 
 
Прогнози рейтингу фінансової стійкості страхової компанії.
 
Стабільнй
Низька ймовірність зміни рейтингу фінансової стійкості страхової компанії протягом року.
 
Позитивний
Висока ймовірність підвищення рейтингу фінансової стійкості страхової компанії протягом року. Не використовується з рейтингом uaAAAifr.
 
Негативний
Висока ймовірність зниження рейтингу фінансової стійкості страхової компанії протягом року. 
 
В развитку
Висока ймовірність зміни рейтингу фінансової стійкості страхової компанії протягом року. Не використовується з рейтингом uaAAAifr.