Рейтинг надійності житлових комплексів

Думка IBI-Rating щодо надійності певного об’єкту будівництва порівняно з іншими об’єктами, яка базується на результатах комплексного аналітичного дослідження.

Рівень рейтингу надійності житлових комплексів визначається відповідно до Методології визначення рейтингів надійності житлових комплексів за Рейтинговою шкалою надійності житлових комплексів. Методологія розроблена Рейтинговим агентством IBI-Rating та узгоджена Конфедерацією будівельників України. При підготовці Методології було враховано побажання та зауваження Всеукраїнської громадської організації «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам».

Основним завданням Рейтингу надійності житлових комплексів є надання потенційним покупцям нерухомості незалежного орієнтира для інвесторів при виборі того чи іншого проекту, що дозволить відокремити будівельні проекти надійних забудовників від тих, що мають ознаки недобросовісних.

Рейтинги надійності житлових комплексів, визначені IBI-Rating, не є рекомендацією інвестувати в той чи інший об'єкт будівництва.

 Методологія визначення рейтингів надійності житлових комплексів